PRACOWNIK PRODUKCJI (M/K/D)
  • Русский
  • Українська
  • English

M / Z / R

In Bergkirchen (w pobliżu Monachium)

HEJ TY! Lubisz pomagać i jesteś graczem zespołowym? Staranność i jakość są dla Ciebie ważne? W takim razie jesteś dla nas odpowiednią osobą! Jesteśmy MYPOSTER, odnoszącą sukcesy firmą e-commerce zajmującą się drukiem cyfrowym premium i wciąż rozwijamy się w szybkim tempie! Jesteśmy nie tylko ekspertami w biznesie internetowym, wszystkie produkty również produkujemy sami – od 2011 roku i obecnie przy pomocy naszych 350 pracowników!

Ty również możesz rozwijać się z nami i aplikować już teraz jako pracownik produkcyjny w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (m/k/d) w naszej lokalizacji w Bergkirchen (koło Monachium).

SWOJE ZADANIA Z NAMI:

  • Jesteś odpowiedzialny za różnorodne prace produkcyjne, takie jak drukowanie, cięcie, foliowanie, oprawianie, komisjonowanie lub pakowanie zdjęć
  • Jesteś odpowiedzialny za konfigurację i obsługę maszyn
  • Nie boisz się też bardziej skomplikowanych maszyn
  • Prace porządkowe i konserwacyjne są również częścią Twojego obszaru odpowiedzialności
  • Zapewniasz płynny proces produkcji
  • Dbasz o nienaganną jakość naszych produktów

TO JEST TO, CO PRZYNOSISZ ZE SOBĄ:

  • Masz już doświadczenie w produkcji
  • Twoje zrozumienie techniczne pomoże Ci szybko zrozumieć procesy produkcyjne
  • Pracujesz starannie i masz zdolności manualne
  • Wnosisz dużo motywacji i jesteś niezawodny
  • Jesteś elastyczny pod względem czasu i możesz również pracować na zmiany naprzemienne (zmiana poranna lub popołudniowa)
  • Zaletą jest znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

DLACZEGO WARTO Z NAMI WYSTARTOWAĆ?

  • Świetna atmosfera w zespole i dobra zabawa w pracy
  • Zróżnicowane i ekscytujące zadania
  • Poznasz różne stanowiska pracy na naszej produkcji
  • Nie mamy nocnych zmian
  • Otwarta i przejrzysta komunikacja w całym zespole
  • Każdy może wnieść do nas nowe pomysły
  • Liczne imprezy zespołowe takie jak festiwal letni, noc w kasynie i inne
  • Chętnie wesprzemy Cię w znalezieniu mieszkania
  • Dodatki i rabaty pracownicze na nasze produkty i u naszych partnerów
  • Program pojazdów (E-) MINI i leasing rowerów za pośrednictwem JobRad

Muttersprache (C1 oder C2)

Deutsch ist Deine Mutter-/Erstsprache oder Du sprichst Deutsch wie ein Muttersprachler

Verhandlungssicher (B2)

Du kannst ohne weiteres ein Fach- sowie Bewerbungsgespräch auf Deutsch mit uns führen

Fortgeschritten (B1)

Du kannst Dich im Alltag auf Deutsch ausdrücken, Dir fehlen aber die notwendigen Kenntnisse für Fachdiskussionen

Beginner (A1 oder A2)

Du kannst Dich weder in Wort noch Schrift auf Deutsch ausdrücken

Jesteśmy MYPOSTER.

Drukujemy plakaty! To prawda, ale jesteśmy również bardzo udaną firmą e-commerce w druku cyfrowym premium z wieloma produktami wokół tematu zdjęć.

Od 2011 roku wkładamy serce i duszę w oferowanie naszym klientom wspaniałych produktów fotograficznych na naszej stronie internetowej i w naszej aplikacji według całkowicie indywidualnych życzeń. Ale jesteśmy nie tylko ekspertami w biznesie internetowym, ale również sami produkujemy wszystkie produkty!

NEGATYWNY? A POTEM RUSZAJ!

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, CV oraz referencji.

Chcielibyśmy również wiedzieć, ile chciałbyś zarabiać i kiedy jesteś gotów do nas dołączyć.

Możesz przesłać swoje kompletne zgłoszenie ze wszystkimi informacjami online na naszej stronie zespołu lub wysłać je mailem na adres [email protected].

Jakieś pytania?

Nasz zespół rekrutacyjny jest gotowy na Ciebie w każdej chwili. Wystarczy zadzwonić do nas pod numer +49 8131/99997-319.
Cieszymy się na spotkanie z Państwem!

FREDERIKE

NINA

LEON

WNIOSEK - FORMULARZ

    Location:

    Cover Letter

    CV

    Certifcates

    Portfolio (optional)

    Twoje żądanie zostanie nam przekazane w postaci zaszyfrowanej (TLS 1.2). Wysyłając zapytanie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie wprowadzonych danych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Dalsze informacje i uwagi dotyczące cofnięcia tej zgody znajdują się w polityce prywatności.

    NASZE NAGRODY

    Zajrzyj do kununu i zobacz, co mają do powiedzenia o nas nasi pracownicy:

    kununu